Marka Tescili Bizim İşimiz

istek-patentSektörün uzman kuruluşlarından olan İstek Patent yılların verdiği tecrübe ve uzman vekilleri aracılığı ile marka tescili işlemlerinizde en uygun fiyatları sunmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’ nin en büyük şehirlerinde faaliyet gösteren İstek Patent marka danışmanlığı konusunda profesyonel çözümler üretmektedir.

Mevcut markanızın tescilini süratle gerçekleştiren firmamız, yeni marka oluşturma da danışmalık hizmeti verirken her türlü desteği sağlamaktadır.

Buluşlarınızın Hakkı Sizin Olsun

patent-tescil-hizmetleriUzun uğraşlar sonucunda yapılan yeni buluşların 3. Şahılar tarafından taklit edilerek emek hırsızlığı yapılmaması ve her türlü kullanım hak sahibine verilmesi ancak patent tescili ile mümkün olabilmektedir.

Uzman vekilleri ile danışmanlık hizmeti veren İstek Patent, müşterilerini ürettikleri yeni buluşlarından doğan haklarının korunması konusunda yönlendirmektedir. Patent tescil işlemlerinin oldukça uzun sürmesi nedeni ile faydalı model tescili zaman zaman hakların korunması adına daha efektif olmaktadır. Bu bilinçle hareket eden uzman kadromuz, müşteri menfaatlerini maksimum düzeyde korumaktadır.

Tasarladıklarınızı Tescil İle Koruyalım

Günümüz ekonomisinin de yaşanan rekabet, ülke sınırlarını aşarak uluslararası bir boyut kazanmıştır. Bu pastadan daha fazla pay almak isteyen şirketler yeknesak ürünleri üretmek yerine yepyeni tasarıma sahip ürün geliştirmeye özen göstermektedirler.

Ar-ge çalışmalarına çok önem veren kurum ve kuruluşlar yepyeni tasarımlara imza atmaktadırlar. Büyük yatırımlar sonucu ortaya çıkan yeni tasarımlardan doğan hakların sadece sahibi tarafından kullanılması ancak tescil işlemi sonucu olabilmektedir.

İstek Patent, profesyonel vekilleri ile tasarımlarınızı, endüstriyel tasarımlarınızı tescil ettirerek, doğan haklarınızı güvence altına almakta ve yaptığınız yatırımların ekonomik olarak geri dönüşünü sağlamaktadır.

Sektörün öncü kuruluşu İstek Patent Hizmetleri şunlardır: Marka Tescil, Patent Tescil, Endüstriyel Tasarım tescil, Faydalı Model Tescil, Yurt Dışı Tescil, Coğrafi İşaretler, Entegre Devre Topografyaları, Fikri ve Sinai Haklar, Domain Tescil, Barkod Tescil, Kalite Belgeleri, Yeni Bitki Türleri Tescil, Hukuk Servisi

Yorum yaz

Site Haritası