Entegre Devre Topografyaları

A+ A-

Entegre Devre Topografyaları

Entegre devre topografyası,  devreyi meydana getiren ve üç boyutlu dizilişi gösteren, üretim maksadıyla yapılmış ve belirli bir formda sabitlenmiş görüntüler silsilesi olup,entegre devrenin üretiminin herhangi bir diliminde yüzeyin tamamının veya bir bölümünün görüntüsüdür.

Entegre devre topografyası, marka, tasarım, faydalı model gibi yaratıcı adına tescil edilebilmektedir. Tpe tarafından gerçekleştirilen tescil işleminde devrenin yeni ve özgün olması şartı aranmaktadır.

Koruma Süresi

Entegre Devre Topografyasının kanun tarafından koyulan koruma süresi ise başlangıç tarihinden itibaren on yıl ile sınırlıdır.

İstek Patent, izlediği uygun fiyat politikası gereği, entegre devre topografyası tescil işlemlerinde müşterilerine en düşük ücret seçeneği sunmakta ve deneyimli vekil kadrosu ile işlemleri süratle sonuçlandırmaktadır.

Entegre devre tescil işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için başvuru formumuzu doldurabileceğiniz gibi, İstanbul, İzmir ve Ankara’ da faaliyet gösteren İstek Patent merkezleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız tescil sonrası adres ve unvan değişikliği, nev’i değiştirme ve birleşme talepleri, topografya devri, lisans sözleşmeleri ve rehin işlemleri gibi hizmetleri de en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Size Özel Teklifimizi Öğrenmek İçin Bize Ulaşın

Entegre Devre Topografyaları İletişim Formu