Entegre devre topografyası tescil işlemini üstlenen İstek Patent vekilleri gerekli başvuru evrakları ile Türk Patent Enstitüsüne müracaat eder. Tpe’ ye yapılan başvurunun kesinleşmesi için gereken bütün evrakların tamamlanmış olması gerekir. Tpe gerekli kontrolleri yaptıktan sonra evraklar tamam ise başvuru tarihini kesinleştirerek entegre devre topografyalarının korunması düzenleyen kanuna göre incelemeye alır.

Yapılan başvuruda eksik evrak olması durumunda, başvuru sahibinden iki ay içerisinde eksikliklerin giderilmesi talep edilir.

Verilen süre zarfında eksiklikler giderilirse başvuru tarihi değişmeden işlemlere devam edilir. Ancak bu sürede tamamlanması istenen eksiklikler giderilmez ise başvuru yapılmamış addedilir.

Tpe eksikliklerin giderilmesi halinde veya ilk müracaat da eksiklik bulunmaması halinde Entegre Devre Topografya tescil başvurusunu sicile kayıt ederek ilana çıkarır. 

İstek Patent İle Entegre Devre Topografyası Tescil İşlemleri
Sektörün önde gelen kuruluşlarından olan İstek Patent, deneyimli vekilleri, düşük tescil ücretleri ile İstanbul, İzmir ve Ankara’da hizmet vermektedir. Müşteri beklentilerini çok iyi anlayan İstek Patent entegre devre tescil başvurusu ve tescil sonrası işlemleri süratle sonuçlandırmaktadır. Daha fazla bilgi için başvuru formu doldurabilir ya da bizimle irtibata geçebilirisiniz.

Konuşmaya Başla
Whatsapp'dan Yazın !
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz :)