ekibimiz istekpatent

İstek Patent Ofisi

İstek Patent Ofisi, bilim ve teknolojinin hızla geliştiği bu çağda Sınai ve Fikri Mülkiyet Haklarının korunması aşamasında Marka, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model, Patent ve Kalite Belgelendirme konularında kalite ve güveni buluşturarak hizmet vermek üzere 2003 yılında kurulmuştur.

Müvekkillerine hem yurtiçi hem de yurtdışı marka, endüstriyel tasarım, patent ve kalite belgelendirme konusunda uzman ekibiyle danışmanlık hizmeti vermekte olan İstek Patent Ofisi, müşteri beklentilerinin her zaman bir adım önünde olmayı hedeflerken alanında uzman vekil, mühendis ve avukatlarla çalışarak, müşterilerinin özel bilgilerinin, kayıtlarının gizliliğine önem vererek, dürüstlük ve yetkinlikle hizmetlerini sürdürmektedir.

Sunduğumuz Hizmetler ile Fikri Sınai Haklar bilincini Küresel pazarda müşterilerinin rekabet gücünü artırmak amacıyla yola çıkan İstek Patent Ofisi, 16 yılı aşkın sektörel deneyimin getirdiği bilgi ve birikiminin gücüyle müşterilerine; hızlı, güvenilir, haksız rekabeti engellemeyi, faydalı ve kaliteli hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

İstek Patent Ofisi, 6 Şubesi ve 16.000’i aşkın müşteri referansı ile 2003 yılından günümüze sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisi olup, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları kapsamında kurumsal hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da firma ve müteşebbislerin Fikri ve Sınai Mülkiyet konularında danışacağı lider firma olmayı vizyon edinen İstek Patent Ofisi kaliteli hizmet anlayışını günden güne geliştirerek her daim güncel bilgiler ışığında hizmet vermeyi hedef edinmektedir.

Misyonumuz

Müvekkillerine gizlilik esasları konusunda da etik çerçevede hizmet veren firmamız karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak, tüm müvekkillerine sınai mülkiyet bilincini kazandırmak konusunda çalışmalarına devam etmektedir. Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmayı misyon edinen İstek Patent Ofisi Türkiye pazarında yurtdışı firmalarının da haklarının etkin bir şekilde korunmasını hedeflemektedir.

Konuşmaya Başla
Whatsapp'dan Yazın !
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz :)